Aylık Fon Bülteni ve Stratejisi

Investrade Türkiye, şu aşamada SPK'dan yabancı yatırımcılara hizmet amacıyla dar kapsamlı kuruluş izni almış bir kurum olup faaliyet izni için başvurusunu yapmıştır. Geniş kapsamlı PYŞ lisansı sonrası Şirket, gelecek 3 yılda içinde yapılandırılmış ve konvansiyonel fonlardan önemli bir hacimde fon portföyü oluşturmayı planlamaktadır.

Fonlarımız SPK tarafından kabul edilip kuruldukça aylık bültende piyasalara bakış, makro ekonomik veriler, fonların tanıtımı, fon dağılımı ve stratejileri, yatırımcı profili, fonların getirisi, gösterge getiri, fonların risk ölçeği ve fonların giderleri raporlanacaktır.


Investrade Portföy Yönetimi A.Ş.

SOSYAL MEDYA


Gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize üye olun

Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.