Tarihçe

Investrade Portföy Yönetimi A.Ş (“Şirket” veya “Investrade Türkiye”) 2017 yılının kasım ayında kurulmuş olup merkezi Kağıthane/İstanbul’dadır. Şirketin sermayesi 1.000.000 TL olup  ödenmiş sermayenin 4.990.000 TL'ye artırılması ve faaliyet izni için SPK’ya başvurulmuştur. 

Investrade Türkiye, hali hazırda SPK'dan " Geniş Kapsamlı Faaliyet İzni" temin etmiş bulunmaktadır. Geniş kapsamlı PYŞ lisansının alınması ile Investrade Türkiye Sermaye Piyasaları Kanununu ve ilgili hükümleri çerçevesinde  yatırım fonları kurup yönetmek ve yatırım danışmanlığı hizmeti sunmayı planlamaktadır. Investrade Türkiye’nin kurucu ortakları Ortadoğu bölgesinin önde gelen iş adamlarından Sheikh Hamid AL-AHMAR ve  Investrade Company B.S.C (c), Bahreyn 'dir. 
Investrade Portföy Yönetimi A.Ş.

SOSYAL MEDYA


Gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize üye olun

Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.